INFORMAČNÍ CENTRUM O NATO

Informační centrum o NATO a portál natoaktual.cz jsou projektem spolku Jagello 2000, z.s., který vznikl v letech 2001-2002 jako součást komunikační strategie Ministerstva zahraničních věcí ČR. Cílem projektu je zvyšovat veřejné povědomí o bezpečnostní problematice a zprostředkovávat informace o souvisejících tématech. 

Provoz kanceláře IC NATO v Praze i portálu natoaktual.cz zajišťuje Jagello 2000, z.s. Informační centrum o NATO v Praze není zastoupením Severoatlantické aliance. Portál natoaktual.cz je webovou prezentací Informačního centra o NATO v Praze.

IC NATO poskytuje informační a rešeršní služby týkající se Severoatlantické aliance a témat bezpečnostní politiky a další služby. Tento projekt pracuje pouze s veřejnými informačními zdroji a jeho vyjádření jsou pouze vyjádřeními Informačního centra o NATO a natoaktual.cz a nejsou oficiálními vyjádřeními Severoatlantické aliance.

ZEPTEJTE SE NÁS

Rádi pro Vás připravíme požadované informace a odkazy na relevantní zdroje. Své dotazy zasílejte emailem na adresu info@natoaktual.cz

Studovna a knihovna IC o NATO je dostupná v otevíracích hodinách na adrese:

Informační centrum o NATO
Jungmannova 17
Praha

Barista i záchranář u kanónu

Říjen 2019

Poprvé v historii nechala armáda záložáky pálit z kanónů ostrými

Dny NATO v Ostravě

Září 2019

Dny NATO navštívilo 220 tisíc lidí, ukázaly i nové vrtulníky pro armádu.

Továrna na instruktory

Červenec 2019

Britský poradní tým s pomocí Čechů vyškolil už přes 9 500 vojenských instruktorů.

Mraky prachu, vedro a léčky

Červen 2019

Jak vypadá příprava českých vojáků na misi v africkém Mali.

Partneři portálu

NATO PDD iDnes.cz Newton Media