natoaktual.cz

Bezpečnostní veletrh IDET se přesouvá kvůli covidu na podzim

18. ledna 2021  13:09
Veletrh obranných a bezpečnostních technologií IDET se kvůli pandemii koronaviru přesouvá z června až na říjen. Oznámili to pořadatelé akce po dohodě s ministerstvem obrany.  

Veletrh obranných technologií IDET v Brně. Vozidlo Gepard | foto: Dajbych

S ohledem na aktuální situaci a přetrvávající nejistotu vývoje pandemie v prvním pololetí letošního roku rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno po dohodě s ministerstvem obrany a Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ČR o přesunutí mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET na 20.–22. října 2021.

Společně s ním se do tohoto termínu přesouvají i mezinárodní veletrhy požární techniky a služeb PYROS a bezpečnostní techniky a služeb ISET.

Nový termín nekoliduje s žádnou obdobnou oborovou akcí v tuzemsku nebo zahraničí.

“Věříme, že ve druhé polovině roku 2021 bude vzhledem k plánované realizaci očkovací strategie v ČR i ve světě umožněno konání veletrhu v tradičním rozsahu a bez výrazných omezujících opatření,” uvedli organizátoři v oficiálním prohlášení.

Předpokládají, že v té době už také dojde k obnovení globálního cestování tak, aby mohla být umožněna standardní mezinárodní účast vystavovatelů a návštěvníků včetně zahraničních delegací.

inc natoaktual.cz
zpět na článek