Vstupenky na veletrh IDET zlevní registrace na webu

11. dubna 2011  15:30
Pořadatelé prestižního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET, který letos na brněnském výstavišti proběhne souběžně s dalším veletrhem PYROS/ISET, připravili pro návštěvníky speciální vstupenky.  


"Několik variant vstupného jsme přichystali právě kvůli spojení s veletrhy PYROS a ISET," vysvětlil Jiří Erlebach z manažerského týmu veletrhu.

Veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET potrvá na brněnském výstavišti od úterý 10. do pátku 13. května. Souběžně s ním ve středu 12. května odstartuje také veletrh požární a bezpečnostní techniky PYROS/ISET, který potrvá až do soboty 14. května.

První dva dny IDETu jsou však určeny pouze pro odborníky, kteří za vstupenku zaplatí tisíc korun. "Vstupenka ale bude mít charakter bonusové permanentky a bude platit nejen po celou dobu trvání veletrhu IDET, ale umožní držiteli vstup i na veletrh PYROS/ISET," konstatoval Erlebach.

Veřejnost se na výstaviště dostane od středy. Jednodenní vstupenka na IDET i PYROS/ISET stojí 250 korun. Návštěvníci přitom budou moci vidět oba veletrhy. Navíc při registraci vstupenky na webových stránkách veletrhu se vstupenka ještě zlevní na 150 korun.

V sobotu 14. května, kdy bude na výstavišti otevřen již pouze veletrh s požární, záchrannářskou a policejní technikou PYROS/ISET, bude vstupné 50 korun.

Pozvánku přijali zástupci 70 zemí

Stejně jako v uplynulých letech se letos na brněnské výstaviště chystají armádní delegace ze zahraničí. Oficiální pozvánku ministra obrany Alexandra Vondry přijalo více jak sedmdesát zemí ze všech koutů světa. A mezinárodní bude pochopitelně i účast vystavovatelů.

Posledního ročníku IDETu v roce 2009 se zúčastnilo celekem 575 firem, takřka polovina byla ze zahraničí. Mimo jiné z USA, Ruska, Indie, Izraele, Argentiny či Thajska. Branami brněnského výstaviště tehdy prošlo přes 24 tisíc návštěvníků.

inc natoaktual.cz

Dny NATO v Ostravě

Září 2018

Výroční Dny NATO v Ostravě letos vidělo 220 tisíc návštěvníků.

Yankee od mariňáků

Září 2018

Premiéra amerického UH-1Y Venom, jednoho z kandidátů na přezbrojení českých vrtulníků.

Cvičení Sky Avenger

Červen 2018

Jak doplňují palivo americké stíhačky nad Českem z létajícího tankeru.

Army test u výsadkářů

Červen 2018

Pět disciplin dokonale prověří, zda by vaše fyzička stačila na přijetí do armády.