natoaktual.cz

Summit NATO v Rize má internetové stránky

15. června 2006  20:56
Informace o nadcházejícím summitu aliance, který proběhne v lotyšské metropoli Rize ve dnech 28.-29. listopadu 2006, zveřejňuje od tohoto týdne nová internetová stránka www.rigasummit.lv. Čtenářům nabízí aktuální zpravodajství vztahující se k summitu, důležité dokumenty, projevy či kalendář oficiálních i doprovodných. Na stránce bude umístěna i foto-, video- a audiogalerie.  

Organizátoři summitu na stránkách www.rigasummit.lv představují Lotyšsko, jeho historii, kulturu a pamětihodnosti. Pro zájemce z řad médií zde budou zveřejněny informace o možnostech ubytování během summitu. Obyvatelům Rigy pak budou stránky obsahovat praktické informace o bezpečnostních opatřeních v metropoli během summitu, změnách v dopravě, omezení pohybu a dalších změnách souvisejících s konáním této akce.

Dalším médiem, které bude zprostředkovávat aktuální informace a zpravodajství týkající se summitu aliance, bude tištěný "NATO Riga Summit Herald", který začne vycházet na podzim. Rozhodnutí o uspořádání summitu NATO v Rize padlo v prosinci 2005. Vrcholná schůzka šéfů států a vlád 26 členských zemí proběhne v zemi, která do NATO vstoupila teprve v roce 2004.

pj natoaktual.cz
zpět na článek