Konečné výsledky závodu

2. února 2007  8:29
Výsledky poslední třetí etapy nakonec rozhodly o umístění na prvních třech místech. Závod vyhrali zkušení rakouští horalé, druhé místo obsadilo družstvo Vojenské policie a třetí příčku tým Univerzity obrany.  

Vítězem třináctého ročníku extrémního závodu se stalo družstvo ze Školy horských vůdců a záchranářů v rakouském Saalfeldenu ve složení Robert Trixl, Josef Temel a Klaus Santner.

Tým v závodě získal celkem 1306 bodů.

Stříbro vybojovali Karel Raděj, Radek Vysloužil a Michal Škobrtal z pražského velitelství Vojenské policie, kteří nasbírali 1225 bodů a stali se přeborníky české armády pro rok 2007.

Na bronzové příčce skončilo družstvo Univerzity obrany 1 ve složení Luděk Čičmanec, Jiří Zbranek a Jan Štrbík. Ve třech soutěžních etapách získali 1044 bodů.

Závod nakonec dokončilo jen 15 z původních dvaceti týmů. Extrémní závod dokončilo i čistě ženské družstvo z Univerzity obrany v Brně, které se 181 bodem skončilo na čtrnáctém místě. Smíšený tým se dvěma ženami z Fakulty vojenského zdravotnictví z Hradce Králové skončil na patnáctém místě.

inc natoaktual.cz

Dny NATO v Ostravě

Září 2018

Výroční Dny NATO v Ostravě letos vidělo 220 tisíc návštěvníků.

Yankee od mariňáků

Září 2018

Premiéra amerického UH-1Y Venom, jednoho z kandidátů na přezbrojení českých vrtulníků.

Cvičení Sky Avenger

Červen 2018

Jak doplňují palivo americké stíhačky nad Českem z létajícího tankeru.

Army test u výsadkářů

Červen 2018

Pět disciplin dokonale prověří, zda by vaše fyzička stačila na přijetí do armády.