Dny NATO v Ostravě se opět představí na veletrhu IDET

6. května 2011  15:11
Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky se budou opět prezentovat návštěvníkům mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET. Ten začíná v úterý 10. května na výstavišti v Brně.  


Organizátoři největší akce svéh druhu ve střední Evropě si od účasti na veletrhu slibují především další posílení povědomí o zářijové akci, a to především mezi zahraničními návštěvníky veletrhu.

"Veletrh IDET je významným místem setkání vzácných hostů. Je tak ideální příležitostí pro navázání nových kontaktů a utužení stávajících," podotkl Pavel Boháč ze sdružení Jagello 2000, které je hlavním organizátorem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil.

Kromě samotné expozice se sdružení Jagello 2000 rovněž podílí na přípravě části doprovodného programu veletrhu. "V rámci doprovodného programu veletrhu se uskuteční uzavřené jednání užšího velení organizačního štábu Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil. Věříme, že budeme moci některé závěry z této porady následně tlumočit. Očekáváme především upřesnění formy prezentace ze strany účastníků," přiblížil Boháč.

S organizátory veletrhu sdružení Jagello 2000 spolupracuje i na společné propagaci. Zpravodajský a informační server natoaktual.cz, který je jedním z projektů našeho sdružení, je oficiálním mediálním partnerem veletrhu, a to již potřetí. Pro své čtenáře připravil speciální přílohu z příprav i samotného průběhu veletrhu.

Poprvé se Dny NATO v Ostravě prezentovaly na veletrhu IDET v roce 2007, kdy také započala spolupráce mezi sdružením Jagello 2000 a společností Veletrhy Brno. Na jaře v roce 2008 se obě strany dohodly na oficiálním partnerství.

natoaktual.cz

Dny NATO v Ostravě

Září 2018

Výroční Dny NATO v Ostravě letos vidělo 220 tisíc návštěvníků.

Yankee od mariňáků

Září 2018

Premiéra amerického UH-1Y Venom, jednoho z kandidátů na přezbrojení českých vrtulníků.

Cvičení Sky Avenger

Červen 2018

Jak doplňují palivo americké stíhačky nad Českem z létajícího tankeru.

Army test u výsadkářů

Červen 2018

Pět disciplin dokonale prověří, zda by vaše fyzička stačila na přijetí do armády.